eBook

O REKONSTRUKCI

JAK UŠETŘIT ČAS, NERVY I PENÍZE

Trápíte se s plánováním rekonstrukce a nevíte,

KDE PŘESNĚ ZAČÍT a do jak velkého díla se pustit?

 

Máte pochyby o tom,
zda přestavbu zvládnete sami NAPLÁNOVAT A REALIZOVAT?

 

Provedu vás přípravnou fází k rekonstrukci s takovou lehkostí, že se sami okamžitě pustíte do prvních návrhů a následné realizace.

Získáte sebevědomí a sebedůvěru k jednání o vašem díle s okolím i stavebníky.

Ebook doporučuji každému, kdo vážně uvažuje o větší změně domova a nechce proces podcenit!

Je určen převážně pro ženy, protože ty jsou často hybatelkami zásadních změn a úprav domova. Přípravná fáze jim dodá odvahu a ujištění do jednání nejen s ostatními členy domácnosti, ale i třeba se stavební firmou.

A protože jsem si těmito procesy sama nebo s klienty mnohokrát prošla na vlastní kůži, ráda bych vám předala potřebné informace, které je dobré vědět už na ZAČÁTKU celého dění.

Tato přípravná fáze šetří váš čas, nervy i peníze.

Ebook nahrazuje několik konzultací s poradcem, architektem. Předem promyšleným zadáním projektu šetříte hodiny a hodiny předělávání výkresů, a tedy čas váš i projektanta. 

Ucelený koncept s logickými kroky šetří pak i samotné náklady při realizaci, a to mohou být skutečně obrovské sumy.

Tento eBook obsahuje:

Pustit se do větší změny vyžaduje spousty SÍLY a ODHODLÁNÍ.

Překonat počáteční pochyby a vytrvat ve stanoveném cíli se snažím pomocí těchto tří částí:

  1. KONCEPT dává dohromady všechny vize a dává jim praktickou podobu a logickou návaznost.

  2. FENG SHUI přinese pochopení souvislostí a trochu hravosti do celého procesu. Pomocí několika cvičení si uděláte diagnostiku vašeho současného bydlení a zjistíte, co to pro váš život znamená.

  3. STAVEBNÍ MINIMUM (tipy a zkušenosti) uvede do problematiky i citlivé a tvořivé duše, které se pak nebudou ostýchat účastnit se rozhovorů o technických záležitostech.

 

Mnohdy jsou právě ženy hybnou silou změn u vás doma a pro ně je především tento eBook.

Reference prvních čtenářů:

"Na e-book O renovaci jsem narazila právě včas, kdy nám náš projekt stál. Jeho četbou jsem se přesvědčila o tom, že když nám teď projekt stojí, dává to úplný smysl a není si třeba nic vyčítat. Dal mi oporu, kterou jsem tolik potřebovala. Objevila jsem v něm celostní přístup k rekonstrukci. Dále mě jemně provedl i tím, jak vycházet více ze svého vnitřního nastavení, přesvědčení, svých vizí, snů a přání. Pomocí nelehkých otázek, které Lenka klade, jsem si dala prostor i čas k tomu si opravdu do hloubky vše promyslet a hlavně napsat! Text mě podpořil také v tom dávat sebe v celém procesu na první místo. E-book je skvělý celostní společník, díky kterému se udržíte v souladu se svým záměrem a nikoli s očekáváním druhých. Doporučila bych ho všem, kdo chtějí být se svým novým prostorem, který renovují, v klidu a pohodě během celého průběhu až do jeho zdárného konce."
"Díky ebooku Lenky Široké si můžete před jakoukoli rekonstrukcí domova oddechnout. Všechny velké i malé věci rekonstrukce Lenka skvěle popsala, nabídla řešení a hlavně poskytla řád a klid do plánů, ze kterých se mnohým podlamují kolena. Ať už jde o zapsání vlastních vizí a motivací nebo o vyřízení stavebního povolení. V ebooku také najdete velmi nenásilně zapracovanou Lenčinu expertízu, a to Feng Šuej. Díky němu objevíte další obzory, jak o našem domově přemýšlet. Jako největší přínos ebooku považuji ujištění, že každé naše rozhodnutí, je správné, protože je naše. Lenka svou erudicí a letitými zkušenostmi ukazuje cestu, jak je najít."
Mgr. Kateřina Kořínková Sobotková
Režisérka, marketingová manažerka, novinářka
"Táto kniha by měla být první věcí, kterou si člověk pořídí, pokud plánuje rekonstrukci. Je v ní vše krásně popsáno a vysvětleno na co se připravit, na co si dát pozor a co vše taková rekonstrukce obnáší. Pracovní listy, které jsou součástí, jsou užitečným nástrojem, a pomohou nám utřídit si myšlenky, a hlavně si ujasnit, co přesně chceme a jak to chceme. Já osobně jsem také moc ocenila část o Feng Shui. Knihu doporučuji všem, kteří chtějí rekonstrukci zvládnout bez zbytečných nervů a vícenákladů."
Katarína Pusztai
Podnikatelka
"Ebook jsem přečetla v jednom zátahu a až následně jsem se vracela k jeho jednotlivým částem podle potřeby naší rekonstrukce. Text zahrnuje všechny základní okruhy, které jsem očekávala. Já osobně jsem ocenila část, co vše je třeba mít předem promyšlené a byla jsem ráda za Lenčiny zkušenosti. Ujasnila jsem si své plány a jak bych jich mohla dosáhnout. Feng Shui část mě hodně nadchla, hlavně ta o tom, jak v domě energie teče a jaký má vliv náš vstup do domu. Ebook mi dal nadhled a odstup, který je tolik potřeba, když jde o tak rozsáhlou práci jako je rekonstrukce."
Anna Machová
účetní

KOLIK eBook stojí?

CENA eBooku: 810 Kč vč. DPH.

V eBooku jsou prodchnuty všechny doposud získané znalosti, jak ze studií školy architektury, která mi dala základy stavařiny, ale především z praxe projektů, realizací a jednání s klienty. 

Jde o mnoho let zkušeností, které jsem se pokusila otisknout do této práce. 

Proč zveřejňovat eBook O rekonstrukci, který vlastně může z určitého pohledu zastupovat moji práci architekta?

  • Protože naprosto rozumím, čím procházíte. Investovat do rekonstrukce domova nebývá levné a mnohdy to pojme všechny větší úspory. Věřte, že si uvědomuji zásadnost a velikost tohoto rozhodnutí. A právě proto, že se setkávám s klienty, kteří za mnou přijdou v různých fázích díla, uvědomuji si, jak je důležité začít plánovat se všemi informacemi HNED OD ZAČÁTKU.
  • Ráda bych základní přehled a informace dostala k co nejvíce lidem VČAS. Abyste se pak vyvarovali situacím typu:

“Dneska už bych to udělal jinak, ale tehdy jsme to ještě nepromýšleli tak detailně.”

“Když my už nemůžeme nic moc měnit, už čekáme na vyjádření stavebního úřadu.”  

“Kdybychom věděli o Feng Shui dříve, nechali bychom si poradit.”

Cenu eBooku považuji za dostupnou pro všechny, kteří se do rekonstrukce opravdu chtějí pustit a nehledají důvody proč ne. Cena hodinového honoráře práce architekta odpovídá ceně tohoto eBooku. V eBooku dostanete spousty rad, doporučení, zkušeností, které byste za jedno hodinové sezení s architektem nikdy nemohli získat. 

V současné době se tato cena dá přirovnat k ceně menšího koberečku do předsíně nebo kávové konvice do kuchyně. 🙂

 

K eBooku dostanete 3 DÁRKY jako BONUSY zdarma

BONUS 1- Relaxace ZASLOUŽÍM SI KRÁSNÝ DOMOV

Když se rodí něco nového,  předchází samotné činnosti realizace období plánování, očekávání, těšení se, přípravy,  snění, jaké to bude. Neminou vás ani obavy a strachy z výsledku, jako například zda nenastanou komplikace, zdržení a mnoho podobných pocitů. Mnohdy můžeme rodící se novou věc cítit a prožívat fyzicky na těle. 

Celý proces přípravy tedy pomáhá zklidňovat relaxace, při které si uklidníte mysl a pocity. Upevníte v sobě přesvědčení, že si novou verzi vašeho domova ZASLOUŽÍTE

BONUS 2 – STAVEBNÍ ZNAČKY – UMĚNÍ PŘEČÍST VÝKRESY

Pokud máte zájem rozvíjet svou prostorovou představivost a tvořivost, tak jako bonus 2 popisuji stavební značky, které vás navedou k vlastnímu jednoduchému náčrtku dispozice. Tyto značky se vyučují jako základ na stavebních školách. Ale  každému laikovi pomohou vyznat se ve stavebních výkresech.

Pokud nechcete projektovat, budete alespoň od teď umět lehce číst každý půdorys a aktivně se účastnit i stavebních jednání.

BONUS 3 – DOTAZNÍK KLIENTA

Máte také rádi dotazníky, které se o vás skutečně zajímají? Ten o bydlení v závěru celého eBooku je přesně takovým a používám ho pro své VIP klienty. Otázky vás mohou inspirovat k dalšímu vylepšování vašeho domova.

Garance vrácení peněz 14 dní je samozřejmostí.  Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace z eBooku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení eBooku.  

PRÁVĚ NASTAL ČAS SE PUSTIT DO AKCE.  

POSUŇTE SE VE SVÝCH PLÁNECH A VYKROČTE VSTŘÍC ZMĚNĚ VAŠEHO DOMOVA.

Na následující stránce pečlivě vyplňte své údaje objednávky. Zaplatit budete moci přes bankovní převod. Jakmile bude platba připsána na účet, bude vám automaticky eBook včetně všech bonusů doručen na váš e-mail.

O autorce eBooku

Pomáhám vytvářet domovy jednotlivcům i rodinám. Kromě vytváření návrhů a dispozic se věnuji také konzultacím Feng Shui. Nejvíce mě na mé práci zajímá klient sám a výsledkem je pak interiér šitý na míru jeho životu. 

Testovala jsem bydlení a změny s tím související na vlastní kůži v různých podmínkách. Spolupracovala jsem pět let na budování tropického resortu v Pacifiku a rok jsem studovala v německém Saarbrückenu. Dalšími cestami po světě, studiem knih a kurzů jsem pilovala názory a vědomosti v oboru bydlení, architektury i Feng Shui. Díky návrhům, projektům a realizacím jsem se učila v praxi stavařinu. Neváhejte se na mě obrátit, pokud potřebujete parťáka k projektu nebo třeba jen k samostatné konzultaci.