ebook

O REKONSTRUKCI

JAK UŠETŘIT ČAS, NERVY I PENÍZE

Trápíte se s plánováním rekonstrukce a nevíte,

KDE PŘESNĚ ZAČÍT a do jak velkého díla se pustit?

 

Máte pochyby o tom,
zda úpravu domova zvládnete sami NAPLÁNOVAT A REALIZOVAT?

 

 >>> Provedu vás PŘÍPRAVNOU FÁZÍ renovace s takovou lehkostí, že se sami okamžitě pustíte do prvních návrhů a následné realizace.

>>> Získáte SEBEVĚDOMÍ A SEBEDŮVĚRU k činu i k jednání o vašem plánu s rodinou i stavebníky.

Ukázka z ebooku:

Ebook využijete v jakékoliv fázi úpravy svého domova.
Kromě klasické rozsáhlé rekonstrukce pomůže i při:

 • změně umístění nábytku a zařízení třeba při stěhování
 • udržovacích pracích a opravách 
 • změně funkce pokoje (např. výměna ložnice za dětský pokoj)
 • úpravách před příchodem miminka, sourozence
 • renovaci po určité etapě života, třeba když odejdou děti z domu
 • budování kanceláře, dílny, ateliéru, provozovny atd. 
 
Ebook doporučuji každému, kdo vážně uvažuje o změně domova a nechce proces podcenit!
Ebook je určen převážně pro ženy, protože ty jsou často hybatelkami zásadních změn a úprav domova.
Ebook vám dodá odvahu a ujištění do jednání s ostatními členy domácnosti, ale i se stavební firmou.
 
 • Nedovolte svému domovu, aby vás omezoval a váš život stagnoval ve stereotypu. Jak tomu předejít?  >>>

  >>> Alespoň jednou za čtyři roky se věnujte opravě či změnám vašeho bydlení
  ! <<<
 • A protože jsem si těmito procesy sama i s klienty mnohokrát prošla na vlastní kůži, ráda vám předám potřebné informace, které je dobré vědět už na ZAČÁTKU celého dění.


Tato přípravná fáze šetří váš čas, nervy i peníze.

Ebook nahrazuje několik konzultací s poradcem, architektem. Předem promyšleným zadáním projektu šetříte hodiny a hodiny předělávání plánů, vizí, výkresů, a tedy čas váš i poradce. 

Ucelený koncept s logickými kroky šetří pak i samotné změny při realizaci a jejich náklady. A to mohou být skutečně obrovské sumy.

Tento ebook obsahuje:

Pustit se do změny vyžaduje spousty vaší SÍLY, ODHODLÁNÍ a VYTRVALOSTI.

Překonat počáteční pochyby a dojít ke stanovenému cíli zajistím pomocí těchto tří částí:

 1. KONCEPT dává dohromady všechny vize, dává jim praktickou podobu, logickou návaznost a estetickou kvalitu. 

 2. FENG SHUI přinese hloubku a pochopení souvislostí vašeho domova a vašeho života. Přináší trochu hravosti do celého procesu. Pomocí několika cvičení si uděláte diagnostiku vašeho současného bydlení a zjistíte, co v domě fyzicky proces renovace ovlivňuje. Barevné pojednání nadchne každou povahu.

 3. STAVEBNÍ MINIMUM jednoduše vysvětluje tipy a mé zkušenosti ze stavitelství. Uvede do problematiky i citlivé a tvořivé duše, které se pak nebudou ostýchat účastnit se rozhovorů o technických záležitostech.

 

Hybatelem úplně prvních impulzů k renovaci jsou často ženy, protože domov opečovávají v rodině nejvíce a chtějí pro své blízké to nejlepší. 

Reference prvních čtenářů:

"Na ebook O renovaci jsem narazila právě včas, kdy nám náš projekt stál. Jeho četbou jsem se přesvědčila o tom, že když nám teď projekt stojí, dává to úplný smysl a není si třeba nic vyčítat. Dal mi oporu, kterou jsem tolik potřebovala. Objevila jsem v něm celostní přístup k rekonstrukci. Dále mě jemně provedl i tím, jak vycházet více ze svého vnitřního nastavení, přesvědčení, svých vizí, snů a přání. Pomocí nelehkých otázek, které Lenka klade, jsem si dala prostor i čas k tomu si opravdu do hloubky vše promyslet a hlavně napsat! Text mě podpořil také v tom dávat sebe v celém procesu na první místo. Ebook je skvělý celostní společník, díky kterému se udržíte v souladu se svým záměrem a nikoli s očekáváním druhých. Doporučila bych ho všem, kdo chtějí být se svým novým prostorem, který renovují, v klidu a pohodě během celého průběhu až do jeho zdárného konce."
"Díky ebooku Lenky Široké si můžete před jakoukoli rekonstrukcí domova oddechnout. Všechny velké i malé věci rekonstrukce Lenka skvěle popsala, nabídla řešení a hlavně poskytla řád a klid do plánů, ze kterých se mnohým podlamují kolena. Ať už jde o zapsání vlastních vizí a motivací nebo o vyřízení stavebního povolení. V ebooku také najdete velmi nenásilně zapracovanou Lenčinu expertízu, a to Feng Šuej. Díky němu objevíte další obzory, jak o našem domově přemýšlet. Jako největší přínos ebooku považuji ujištění, že každé naše rozhodnutí, je správné, protože je naše. Lenka svou erudicí a letitými zkušenostmi ukazuje cestu, jak je najít."
Mgr. Kateřina Kořínková Sobotková
Režisérka, marketingová manažerka, novinářka
"Táto kniha by měla být první věcí, kterou si člověk pořídí, pokud plánuje rekonstrukci. Je v ní vše krásně popsáno a vysvětleno na co se připravit, na co si dát pozor a co vše taková rekonstrukce obnáší. Pracovní listy, které jsou součástí, jsou užitečným nástrojem, a pomohou nám utřídit si myšlenky, a hlavně si ujasnit, co přesně chceme a jak to chceme. Já osobně jsem také moc ocenila část o Feng Shui. Knihu doporučuji všem, kteří chtějí rekonstrukci zvládnout bez zbytečných nervů a vícenákladů."
Katarína Pusztai
Podnikatelka
"Ebook jsem přečetla v jednom zátahu a až následně jsem se vracela k jeho jednotlivým částem podle potřeby naší rekonstrukce. Text zahrnuje všechny základní okruhy, které jsem očekávala. Já osobně jsem ocenila část, co vše je třeba mít předem promyšlené a byla jsem ráda za Lenčiny zkušenosti. Ujasnila jsem si své plány a jak bych jich mohla dosáhnout. Feng Shui část mě hodně nadchla, hlavně ta o tom, jak v domě energie teče a jaký má vliv náš vstup do domu. Ebook mi dodal odvahu, která je tolik potřeba, když jde o tak rozsáhlou práci jako je rekonstrukce."
Anna Machová
účetní

KOLIK ebook stojí?

Konečná cena je 810 Kč, to znamená včetně DPH.

V ebooku jsou prodchnuty znalosti z architektury, ale především z praxe projektů, realizací a mého tvoření. 

Jde o mnoho let zkušeností, které jsem se pokusila otisknout do této práce. 

Proč zveřejňovat ebook O rekonstrukci, který vlastně může z určitého pohledu zastupovat moji práci architekta?

 • Protože naprosto rozumím, čím procházíte. Investovat do rekonstrukce domova nebývá levné a mnohdy to pojme všechny větší úspory. Věřte, že si uvědomuji zásadnost a velikost tohoto rozhodnutí. A právě proto, že se setkávám s klienty, kteří za mnou přijdou v různých fázích díla, uvědomuji si, jak je důležité začít plánovat se všemi informacemi HNED OD ZAČÁTKU.
 • Ráda bych základní přehled a informace dostala k co nejvíce lidem VČAS. I k těm, co si nemohou architekta/poradce dovolit z různých důvodů. Abyste se pak vyvarovali situacím typu:

“Dneska už bych to udělala jinak, ale tehdy jsme to ještě nepromýšleli tak detailně.”

“Když my už nemůžeme nic moc měnit, už čekáme na vyjádření stavebního úřadu.”  

“Kdybychom věděli o Feng Shui dříve, nechali bychom si poradit.”

Cenu ebooku považuji za dostupnou pro všechny, kteří se do renovace opravdu chtějí pustit a nehledají důvody proč ne. Cena hodinového honoráře práce architekta odpovídá ceně tohoto ebooku.V ebooku dostanete spousty rad, doporučení, zkušeností, které byste za jedno hodinové sezení s architektem/poradcem nikdy nemohli získat. 

V současné době se tato cena dá přirovnat k ceně menšího koberečku do předsíně nebo kávové konvice do kuchyně. 🙂

 

K ebooku dostanete 3 DÁRKY jako BONUSY zdarma

BONUS 1- Relaxace ZASLOUŽÍM SI KRÁSNÝ DOMOV /v hodnotě 350Kč.

Když se rodí něco nového,  předchází samotné realizaci období plánování, očekávání, těšení se,  snění, jaké to bude. Neminou vás ani obavy a strachy z výsledku, jako například zda nenastanou komplikace, zdržení a mnoho podobných pocitů. Mnohdy můžeme rodící se novou věc cítit a prožívat fyzicky na těle. 

Relaxace pomáhá zklidňovat celý proces přípravy. Uklidníte si mysl a pocity. Za klidnou myslí pak přichází nápady a inovativní řešení. Upevníte v sobě přesvědčení, že si novou verzi vašeho domova ZASLOUŽÍTE. Relaxaci obdržíte současně s ebookem.

BONUS 2 – STAVEBNÍ ZNAČKY – UMĚNÍ ČÍST VÝKRESY / v hodnotě 550Kč.

Rozvíjejte svou prostorovou představivost a tvořivost. Jako bonus 2 popisuji stavební značky, které vás navedou k vlastnímu jednoduchému náčrtku dispozice. Tyto značky se vyučují jako základ na stavebních školách. Ale  každému laikovi pomohou vyznat se ve stavebních výkresech.

Pokud nechcete projektovat, budete alespoň od teď umět lehce číst každý půdorys a aktivně se účastnit i stavebních jednání.

BONUS 3 – DOTAZNÍK KLIENTA

Máte také rádi dotazníky, které se o vás skutečně zajímají? Ten o bydlení v závěru celého ebooku je přesně takovým a používám ho pro své VIP klienty. Otázky slouží jako malá rekapitulace vašeho záměru a mohou inspirovat k dalšímu vylepšování domova v budoucnu. 

Garance vrácení peněz 14 dní je samozřejmostí.  Pokud zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace z ebooku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, bude mě to mrzet, ale bez otázek vám vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení ebooku.  

PRÁVĚ NASTAL ČAS SE PUSTIT DO AKCE.  

POSUŇTE SE VE SVÝCH PLÁNECH A VYKROČTE VSTŘÍC ZMĚNĚ VAŠEHO DOMOVA.

Na následující stránce pečlivě vyplňte své údaje objednávky. Zaplatit budete moci přes bankovní převod. Jakmile bude platba připsána na účet, bude vám automaticky ebook včetně všech bonusů doručen na váš e-mail.

O autorce ebooku

Pomáhám vytvářet domov jednotlivcům i rodinám. Mou vášní jsou především interiéry. Kromě vytváření návrhů a dispozic se věnuji také konzultacím Feng Shui. Na mé práci mě zajímá nejen prostor, ale hlavně klient sám. Ptám se na jeho životní situaci, minulost a hledám možnosti, jak vytvořit co nejlepší domov v daných podmínkách. Výsledkem je pak interiér šitý na míru jeho životu. 

Testovala jsem bydlení a změny s tím související na vlastní kůži mnoho let v různých podmínkách. Spolupracovala jsem pět let na budování tropického resortu v Pacifiku a rok jsem žila v německém Saarbrückenu. Cestami po světě, studiem knih a kurzů jsem pilovala názory a vědomosti v oboru bydlení, architektury i Feng Shui. Díky skutečným návrhům, projektům a realizacím jsem se učila v praxi stavařinu. Neváhejte se na mě obrátit, pokud potřebujete parťáka k projektu, renovaci nebo třeba jen k jednorázové konzultaci. Velmi ráda pomohu tam, kde je třeba dodat odvahu nebo podpořit ve vašich plánech a udělat první kroky. 

Neváhejte se na mě obrátit, máte-li dotazy ohledně ebooku nebo vašeho bydlení. 

Email: lenka@feng-shui-interier.cz