eBook ZDARMA

Plánujete renovaci, ale nevíte, zda je na ni ta správná doba?

právě pro Vás je eBook

PŘÍPRAVA NA RENOVACI

správné načasování


Registrací získáte i pravidelnou dávku inspirace pro Vaše bydlení. 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Lenka Široká, Patočkova 698/14, Praha 6 – Střešovice, IČ: 76133834) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti bydlení a Feng Shui.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Reference:
Tento eBook je ideálním průvodcem pro ty, kteří přemýšlí nebo se chystají na renovaci svého domova. Lenka problematiku srozumitelně uvádí včetně ideí feng-shui. Vysvětluje, proč je opravdu důležité si celý proces pečlivě promyslet a připravit. Postupně představuje praktické ukázky a dává konkrétní tipy, jak principy feng-shui efektivně využít. Kniha je plná užitečných rad, které člověku lépe pomohou porozumět tomu, jak je energie ovlivňována prostorem i časem a jak toto poznání využít k vytvořením harmoničtějšího domova v klidu a v plné síle.
Lucie Pešková
architektka, koučka