Feng Shui konzultace

OSOBNÍ KONZULTACE

Poradenství při osobní návštěvě vašeho bytu, domu, pozemku, firmy, kanceláře nebo setkání nad plány či projektem již navrženého řešení. Setkání bývá velmi inspirativní i pro změny, které realizujete postupně, třeba během celého roku. 

Tato forma spolupráce může být jednorázová nebo kontinuální. Minimální délka úvodní konzultace je 2 hodiny.  Cena se odvíjí od toho, jak velký dům/byt máte a jak rozsáhlou změnu požadujete. Proto je třeba se o všem předem pobavit. 

Při konzultaci se zaměřuji na slabiny prostoru, které brání cíli, ke kterému se chceme s klientem dopracovat.  Doporučím nápravy či změny, dle možností, které je klient schopen uskutečnit.  

Je dobré si uvědomit, že se při konzultaci dotýkáme osobního prostoru, ve kterém se klient a jeho rodina zrcadlí se všemi silnými i slabými stránkami, dotýkáme se osobních až niterných záležitostí, proto si na setkání nedoporučuji zvát lidi, kterých se prostor netýká.

ONLINE KONZULTACE

přes meet.google/mobil 

Ráda Vám pomohu v oblasti bydlení i příprav na rekonstrukci. Pokud váháte a nemůžete se rozhodnout při zařizování domova nebo jen prodiskutovat palčivé téma. 

Před online setkáním „jeden na jednoho“ je nutná rezervace termínu a zaslání podkladů – téma a otázky, půdorysy, fotky Vašeho domu/bytu na můj E-mail: lenka@feng-shui-interier.cz, abych se mohla na setkání připravit.

Většinou se jedná o konzultaci vašich plánů nebo návrhu a potřebujete si některé věci ujasnit. Může být také ohledně výběru zařízení, doplňků, barev, tapet, materiálů apod. Nebo feng-shuisticky zaměřená ohledně prostoru a životní situace na zvolené téma (př. pravidelné roční změny; stěhování; projevené změny v životě; další etapa posunu; kontrolní konzultace.)

Cena 1000,-/hod. 

Těším se na setkání. 

Kontaktní formulář