Feng Shui konzultace

OSOBNÍ KONZULTACE U VÁS

Poskytuji poradenství při osobní návštěvě vašeho bytu, domu, pozemku, firmy, kanceláře. Setkání bývá inspirací pro změny, které realizujete hned nebo postupně (třeba během celého roku).

  • Tato forma spolupráce může být jednorázová nebo kontinuální.
  • Minimální délka úvodní konzultace je 60 – 90 min.  

Cena se odvíjí od toho, jak velký dům/byt máte, jak rozsáhlou změnu požadujete a zda se budeme věnovat Feng Shui nebo budete chtít i navrhovat či rýsovat (skicovat) změny na papír.
Proto je třeba napsat mi své požadavky předem mailem a já Vám své služby nacením. 

*Pokud netvořím architektonickou studii, účastním se ráda i setkáních nad plány či projektem již navrženého řešení jiným projektantem.

JAK SETKÁNÍ U VÁS PROBÍHÁ?

PŘI KONZULTACI (analýze bydlení) se zaměřuji na slabiny prostoru a jak je vyřešit. Také se věnujeme cíli, ke kterému se chceme s klientem dopracovat. Jednoduše, co má změna přinést v prostoru i v životě. 

  • Doporučím nápravy či změny, dle možností, které je klient schopen uskutečnit.
  • Přímo namístě Vám sdělím tipy a doporučení k tématu. 
  • A dodatečně Vám zašlu to, nad čím je třeba delší zamýšlení.
  • V případě rýsování a navrhování spolupracujeme na dálku

Je dobré si uvědomit, že se při konzultaci dotýkáme osobního prostoru, ve kterém se klient a jeho rodina zrcadlí se všemi silnými i slabými stránkami, dotýkáme se osobních až niterných záležitostí, proto si na setkání nedoporučuji zvát lidi, kterých se prostor netýká.

ONLINE KONZULTACE

přes meet.google/mobil 

Ráda Vám pomohu v oblasti bydlení obecně, ale i přípravy na rekonstrukci, stěhování. Pomáhám i tehdy, když váháte nad řešením a nemůžete se rozhodnout pro tu správnou variantu. Někdo potřebuje dodat odvahu a prodiskutovat palčivé téma.  

Před online setkáním „jeden na jednoho“ je nutná rezervace termínu a zaslání podkladů – téma a otázky, půdorysy, fotky Vašeho domu/bytu na můj E-mail: lenka@feng-shui-interier.cz, abych se mohla na setkání připravit.

Většinou se jedná o konzultaci Vašich plánů a potřebujete si některé věci ujasnit. Tématem může být také výběr zařízení, doplňků, barev, tapet, materiálů apod.
Feng – shuisticky se zaměřuji na životní situaci a konkrétní doporučení Vašeho domova.

Na dálku probíhají také kontrolní konzultace. 

Cena 1000,-/hod. 

Těším se na setkání se všemi, pro které je téma zařizování domova aktuální. 🙂 Lenka

Kontaktní formulář