JÓGOVÁ TERAPIE

archiv online lekcí 2021 

 

Máte zájem o online jógové lekce, které můžete praktikovat sami v soukromí svého domova?

Chtěli byste mít hodnotnou inspiraci k jógování a vybrat si cvičení podle nálady?

9 VIDEÍ JE VÁM K DISPOZICI

Jelikož v současné době živé lekce prozatím nepořádám, rozhodla jsem se využít archivní lekce z doby, kdy nás rok 2021 nasměroval k nutné variantě praktikování jógy z domova.

Patřím k těm, co upřednostňují osobní kontakt, ale život mě vede i touto cestou. Všem, kteří se těchto lekcí v roce 2021 účastnili a podpořili mou snahu vykročit do online světa, moc děkuji, bylo mi velkým potěšením.

K využití tohoto materiálu ve formě  archivu mě nedávno inspirovala také kamarádka Jana z Olomouce, která požádala o jógové lekce, protože by ráda cvičila v již známém duchu mých lekcí. Stále vzpomíná na naše pravidelná jógová setkání ještě v době, kdy jsem jezdila každý týden z Prahy do Olomouce (2017/2018). I já na tuto dobu a všechny účastníky lekcí moc ráda vzpomínám.

OBSAH:

Tématicky zaměřené lekce: 

 1. Jógová terapie RANNÍ JÓGA (Čas: 32:09)
 2. Jóga PŘED CVIČENÍM (sportováním) (Čas: 23:33)
 3. Jógová terapie UVOLNĚNÍ BEDERNÍ OBLASTI (Čas: 43:09)
 4. Jógová terapie pro HARMONIZACI JATER (Čas: 33:18)
 5. Jógová terapie FLEXIBILITA NOHOU (Čas: 18:06)
 6. Pozdrav Měsíce I. – POMALÉ CVIČENÍ (Čas: 5:58)
 7. Pozdrav Měsíce II.- DYNAMICKÉ CVIČENÍ (Čas: 9:23)
 8. Pozdrav Slunce (Čas: 6:38)
 9. FESTIŠNY – duchovní poklony (Čas: 5:08)

   

BONUS:

10. Relaxace Jóga Nidra – blahodárná vedená relaxace. 
Doporučuji praktikovat večer před spaním. (34:29)

CENA JÓGOVÉ TERAPIE

Celkový čas, který můžeme společně strávit činí více než 3,5 hodiny. 

Nyní je možné získat přístup k těmto 10 videím za symbolickou cenu 200,- Kč. 

REFERENCE

“Chtěla jsem ti poděkovat za tvé lekce jógy. Vždy, když jsem se dostala k nějakému těžšímu prožívání, našla jsem cvičení, které jakoby rezonovalo s mou situací.  Nejraději mám uvolňování bederní páteře, jógové protažení před cvičením, cvičení na játra a koneckonců i ostatní lekce. V době krize zařazuji Festišny, každé ráno se protahuji s Pozdravem slunci a lekce vybírám podle momentální situace. Poslední relaxace Hvězda byla pro mě hodně hluboká a zase přišla jako na zavolanou.  Jóga je tak geniální, že si jeden ani neuvědomí, že cvičí, ale po čase zjistí, že kyčle jsou uvolněnější, že postoj těla je zpevněný a ukotvený, což velmi kvituji se svými tendencemi ulítávat."
Renata R.
ekonomka

KDO VÁS LEKCEMI PROVÁZÍ: Ing. arch. Lenka Široká

Člověka stavím na první místo a do centra dění zasazeného v čase a v prostoru.

Péči o duši a tělo člověka považuji za zásadní. Péči o prostor jako činnost navazující. Prostor, dům, byt pak může krásně doplňovat, dotvářet, kultivovat, zpětně ovlivňovat život a kvalitu člověka. Velký vliv na život i prostor má, jak člověk mluví, koná, co vyzařuje a jakou energii šíří.

Jógu vnímám jako účinný a očistný nástroj, který pracuje s tělem, psychikou, náladou, emocemi, vnitřními chemickými procesy tak, aby vliv člověka na okolí i na sebe sama byl co nejlepší, harmonický, v souladu s jeho duší.

Pokud si nevíte s něčím rady, neváhejte mě kontaktovat na
lenka@feng-shui-interier.cz, ráda vám pomohu.